Krajská organizace ČUS Kraje Vysočina servisní centrum sportu

Adresa: Evžena Rošického 6, 586 01 Jihlava

Email: cus.vysocina@iol.cz

Telefon: 567 301 938, 567 309 801

Mobil: 724 136 213

Poslední aktualizace: 10.07.2019

Kalendář akcí

Srp

1

Parky v pohybu

Datum konání: 01.08.2019 08:00 - 30.09.2019 20:00

Cvičení zdarma pro všechny každé pondělí. Sraz u dětského hřiště v parku Skalka.
Termíny: 1. 7., 8. 7., 15. 7., 22. 7., 29. 7., 5. 8., 12. 8., 19. 8., 26. 8., 2. 9., 9. 9., 16. 9., 23. 9., 30. 9.

Srp

10

Jihlavský triatlon

Datum konání: 10.08.2019 12:00

Pohár Běžce Vysočiny v triatlonu 2019
Mistrovství Kraje Vysočina v triatlonu mužů, žen a dorostu
Závod pro veřejnost bez omezení včetně mládeže

Autokempink Pávov Jihlava, prezence v budově restaurace u vjezdu do autokempinku

Web akce

Pořadatel: Běžec Vysočiny z.s. Jihlava

Srp

11

Pteam Xtriatlon 2019

Datum konání: 11.08.2019 10:00

Krátký terénní triatlon 0,5 / 30 / 7
Prezentace: Autokempink Pávov Jihlava, prezence v restauraci

Web akce

Pořadatel: Pteam z.s. Jihlava

Vložit akci

Mistrovství ČR v šachu

Tituly mistryň v šachu juniorek do dvaceti a dorostenek do osmnácti let, vybojovaly  v Havlíčkově Brodě:

Jana Zpěváková  ze ŠK Staré Město a Jana Maříková ze ŠK Veselí nad Lužnicí.

Úlohu favoritek v devítikolovém turnaji, za účasti nejlepších dorostenek a juniorek potvrdily. Vedle titulů, si vybojovaly právo k účasti na MS, ME ve své kategorii.

Spokojená s umístěním může být Martina Fusková z Beskydské šachové školy, měně už Lenka Rojíková ze ŠK Lípa a Nataša  Richterová  ze ŠK Lokomotiva Brno, které patřily mezi favoritky na některou z medailí.

Kategorie juniorek do 20 let:

1.místo : Jana Zpěváková, ŠK Staré Město, vybojovala    7,5 bodu

2.   „        Jana Maříková, ŠK Veselí nad Lužnicí                  7,0     „

3.   „        Martina Fusková, Beskydská šachová škola       6,0     „

4.   „        Kateřina Vlčková, 2222 ŠK Polabiny                     5,5     „ ( rozhodlo pomocné hodnocení)

5.   „        Nataša Richterová, ŠK Lokomotiva Brno             5,5     „

6.   „        Lenka Šroubová, TJ Košutka Plzeň                        5,5     „     

atd.

Kategorie dorostenek do 18 let:

1. místo : Jana Maříková, ŠK Veselí nad Lužnicí

2.    „         Martina Fusková, Beskydská šachová škola,

3.    „         Kateřina Vlčková, 2222 ŠK Polabiny

4.    „         Nataša Richterová, ŠK Lokomotiva Brno

5.    „         Lenka Šroubová, TJ Košutka Plzeň,

6.    „         Natálie Kaňáková, Beskydská šachová škola.

¨

 Podrobné výsledky na webových stránkách MČR juniorek www.sachy-hb.tym.cz/mcrj13,

Vítězky obdržely medaile, diplomy, finanční ceny, dárkové balíčky věnované COOP HB, hráčky na 2. a 3. místě medaile, diplomy, finanční ceny a balíček sladkostí, všechny ostatní pak věcnou cenu a balíček sladkostí. Oběma vítězkám předal zástupce firmy Stavointeriér Havlíčkův Brod s.r.o. , krásné dřevěné dámy.

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.

St.č.

 

Jméno

Typ

FED

Rtg

Klub/Místo

Body

 PH 1 

 PH 2 

 PH 3 

1

4

 

Zpěváková Jana

U20

CZE

1952

ŠK Staré Město

7.5

36.0

47.5

38.5

2

1

 

Maříková Jana

U18

CZE

2054

ŠK Veselí n.L.

7.0

36.5

48.5

32.5

3

3

 

Fusková Martina

U18

CZE

1955

Beskydská šachová škola o.s.

6.0

38.0

50.0

33.5

4

7

 

Vlčková Kateřina

U18

CZE

1887

2222 ŠK Polabiny

5.5

36.0

46.5

29.5

5

2

 

Richterová Nataša

U18

CZE

2053

Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.

5.5

34.5

44.5

27.5

6

9

 

Šroubová Lenka

U18

CZE

1821

TJ Košutka Plzeň o.s.

5.5

33.5

42.5

28.0

7

6

 

Kaňáková Natálie

U18

CZE

1909

Beskydská šachová škola o.s.

5.0

38.5

47.5

30.5

8

5

 

Rojíková Lenka

U18

CZE

1949

ŠK Lípa

5.0

34.5

43.5

28.5

9

12

 

Dumková Daniela

U18

CZE

1637

Šachy Zastávka

5.0

34.0

44.5

22.0

10

10

 

Phamová Xuan Mai

U20

CZE

1785

ŠK Zlín

5.0

31.5

40.5

22.0

11

13

 

Stránská Kamila

U18

CZE

1628

ŠK Teplice

5.0

26.5

35.5

19.5

12

8

 

Sabolová Kristýna

U20

CZE

1872

ŠK Vysoké Mýto

4.5

35.0

45.0

24.5

13

14

 

Nová Michaela

U18

CZE

1572

Sokol Buštěhrad

4.5

30.0

36.5

21.5

14

11

 

Lužíková Nicola

U18

CZE

1718

TJ Sokol Lázně Velké Losiny

4.0

28.5

35.5

18.5

15

18

 

Volanínová Šárka

U18

CZE

1270

ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.

4.0

27.5

34.5

20.0

16

16

 

Pokorná Jana

U18

CZE

1354

Sokol Buštěhrad

3.5

26.0

33.0

14.5

17

17

 

Vrbová Eva

U18

CZE

1352

Sokol Buštěhrad

3.5

25.0

32.0

17.0

18

19

 

Pham Thi Erika Tra My

U18

CZE

1250

ŠK Praha-Smíchov

2.0

24.5

31.5

11.0

19

15

 

Homolková Ivana

U18

CZE

1394

ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.

2.0

24.0

30.5

11.0

 

 Také semifinále MČR dorostu a juniorů má své vítěze a postupující do finále v roce 2013.

Výsledek mezi šedesáti čtyřmi dorostenci a juniory, je velkým překvapením, neboť  do první šestky pro přímý postup se neprobojoval ani jediný  z nasazených favoritů, mezi  ně zejména patřili Tomáš Kraus, Jakub Rabatin, Tadeáš Baláček, naopak velmi příjemným překvapením je umístění a bodový zisk vítěze, Jana Petra z TJ Bohemians Praha, čtrnáctého nasazeného, kterým soupeřům unikl o celý bod, ale i dalších, Jana Rubeše, Jana Vykouka, Jiřího Kozla, Jakuba Půlpána a Matyáše Marka. O pořadí na druhém až pátém místě, rozhodlo pomocné hodnocení, stejně jako o pořadí na šestém až jedenáctém místě.

Do první šestky se dostal pouze jediný zástupce kategorie juniorů do dvaceti let, Jan Rubeš ze ŠK Teplice.

Z hráčů „domácí“ Vysočiny, dosáhl nejlepšího, pěkného umístění  Vít Kratochvíl z TJ Náměšť nad Oslavou, který horším pomocným hodnocením ve skupině s 5,5 body se umístil na šestnáctém místě. Méně spokojeni jsou určitě s umístěním Štěpán Seidl  a Petr Walek, oba ze ŠK Caissa Třebíč.

Konečné pořadí polofinále:

1. místo v kategorii do 18 i 20 let: Jan Petr z TJ Bohemians Praha se ziskem 7,5 bodu

2.   „              „               ------ 20 let : Jan Rubeš ze ŠK Teplice

2.    „             „           do 18 a 3 místo do 20 let Jan Vykouk z CHESS MOST

3.    „             „           do 18 let  ------  Jiří Kozel z Beskydské šachové školy

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.

St.č.

 

Jméno

Typ

FED

Rtg

Klub/Místo

Body

 PH 1 

 PH 2 

 PH 3 

1

14

 

Petr Jan

U18

CZE

2112

TJ Bohemians Praha

7.5

40.5

50.5

41.5

2

10

 

Rubeš Jan

U20

CZE

2142

ŠK Teplice

6.5

41.0

52.5

34.5

3

17

 

Vykouk Jan

U18

CZE

2090

CHESS MOST

6.5

41.0

52.0

35.5

4

27

 

Kozel Jiří

U18

CZE

2014

Beskydská šachová škola o.s.

6.5

34.0

43.5

29.5

5

18

 

Půlpán Jakub

U18

CZE

2089

2222 ŠK Polabiny

6.5

33.0

42.0

30.5

6

26

 

Marek Matyáš

U18

CZE

2017

Mezinárodní šachová škola Interches

6.0

40.5

50.5

34.5

7

6

 

Szotkowski Jakub

U18

CZE

2183

SK Slavia Orlová

6.0

38.5

51.0

31.0

8

5

CM

Baláček Tadeáš

U20

CZE

2201

ŠK JOLY Lysá nad Labem

6.0

38.5

50.5

32.5

9

9

 

Macháň Jan

U18

CZE

2144

2222 ŠK Polabiny

6.0

38.5

50.0

32.5

10

2

 

Rabatin Jakub

U20

CZE

2243

Beskydská šachová škola o.s.

6.0

38.5

49.5

30.5

11

1

FM

Kraus Tomáš

U20

CZE

2346

ŠK AD Jičín

6.0

37.5

48.5

29.5

12

7

 

Haman Jakub

U18

CZE

2182

ŠK Kladno

5.5

37.0

47.5

32.0

13

8

 

Nguyen Thai Dai Van

U18

CZE

2176

Mezinárodní šachová škola Interches

5.5

37.0

47.0

32.0

14

29

 

Chmel Kristián

U20

CZE

2002

Sokol Praha-Kobylisy

5.5

36.0

47.0

29.5

15

19

 

Kožúšek Daniel

U18

CZE

2085

ŠK AD Jičín

5.5

35.5

45.5

27.0

16

23

 

Kratochvíl Vít

U18

CZE

2040

TJ Náměšť n/Oslavou

5.5

32.0

41.0

26.0

17

21

 

Toman Ondřej

U18

CZE

2080

TJ Sokol Údlice

5.0

40.0

51.0

29.0

18

13

 

Stachoň Martin

U20

CZE

2113

Slavia Kroměříž

5.0

35.0

45.5

27.5

19

20

 

Hrdina Robin

U18

CZE

2080

TJ Spartak Vlašim

5.0

34.0

43.5

26.5

20

22

 

Čáp Adam

U18

CZE

2075

ŠK Kladno

5.0

34.0

43.5

26.0

21

30

 

Skalický Tomáš

U18

CZE

1989

Klub šachistů Říčany 1925

5.0

33.5

41.5

27.0

22

37

 

Wagner Vojtěch

U18

CZE

1887

ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové

5.0

33.0

42.0

23.5

23

3

 

Braun Marek

U20

CZE

2229

TJ Desko Liberec

5.0

32.5

42.0

23.5

24

25

 

Ptáček Tomáš

U18

CZE

2024

ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové

5.0

32.0

41.0

25.0

25

15

 

Walek Petr

U18

CZE

2099

ŠK Caissa Třebíč

5.0

30.5

39.0

23.0

26

4

 

Seidl Štěpán

U20

CZE

2212

ŠK Caissa Třebíč

5.0

30.0

39.0

22.5

27

38

 

Liška Jiří

U18

CZE

1865

1. Novoborský ŠK

5.0

29.5

38.5

21.5

28

33

 

Hánl František

U18

CZE

1969

Klub šachistů Říčany 1925

5.0

28.5

37.5

20.0

29

11

 

Stárek Stanislav

U20

CZE

2135

TJ Sokol Lázně Velké Losiny

4.5

34.5

44.5

27.5

30

32

 

Kalužný Matyáš

U18

CZE

1985

TJ Sokol Údlice

4.5

34.5

42.0

26.5

31

16

 

Šlampa Jan

U18

CZE

2097

TJ Sokol Údlice

4.5

34.0

45.5

29.0

32

34

 

Chromík Tomáš

U18

CZE

1940

Mezinárodní šachová škola Interches

4.5

32.5

42.5

22.0

33

12

 

Dobeš Vojtěch

U18

CZE

2116

ŠK Staré Město

4.5

32.5

41.0

25.0

34

35

 

Melichar Vojtěch

U18

CZE

1939

2222 ŠK Polabiny

4.5

32.0

41.5

23.0

35

41

 

Navrátil Marek

U20

CZE

1843

Slavia Kroměříž

4.5

32.0

41.0

19.5

36

53

 

Čermák Jan

U20

CZE

1685

MKS Vyškov

4.5

30.5

38.5

20.0

37

28

 

Alfimov Igor

U20

CZE

2008

TJ Sokol Lázně Velké Losiny

4.5

30.0

38.5

22.5

38

31

 

Horák Aleš

U18

CZE

1988

TJ Sokol Údlice

4.5

30.0

38.0

23.0

Návrat zpět

Okresní organizace

Partnerské odkazy

Partneři

Soutěž o tisícovku či pivo! Hlasujte o nejlepší foto na téma fotbal a mazlíčci

22.07.2019 00:15

rss-item-image

/ANKETA/ Fotbalová soutěž Deníku je v plném proudu. Rozhoduje originalita a také síla fanouškovské základny. Hlasujte a diskutujte: kdo vyfotil jedinečný moment a čí snímek tentokrát na téma "Fotbal a domácí mazlíčci"? Kdo v naší hře vyhraje? Vítěz bere tisícovku na ruku, druhý v pořadí třicetilitrový sud benešovského piva Ferdinand a třetí místo znamená pětistovku na ruku!

Čeští fotbalisté do 19 let na mistrovství Evropy končí. Nestačili na Irsko

21.07.2019 22:25

rss-item-image

Cesta české fotbalové reprezentace do 19 let na mistrovství Evropy v Arménii skončila. Rozhodla o tom porážka 1:2 s Irskem, která je po prohře 0:3 s Francií a bezbrankové remíze s Norskem odsoudila ve skupině B k poslednímu místu.

Design, kód a programování SEO kvalitně | © 2003 - 2019 Ing. Vítězslav Holub | Administrace