Krajská organizace ČUS Kraje Vysočina servisní centrum sportu

Adresa: Evžena Rošického 6, 586 01 Jihlava

Email: cus.vysocina@iol.cz

Telefon: 567 301 938, 567 309 801

Mobil: 724 136 213

Poslední aktualizace: 06.11.2019

Kalendář akcí

Následujích 30 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

Seminář krajských manažerů v Nymburce

Ve sportovním centru Nymburk se ve dnech 24. a 25. září 2013 konal od března letošního roku v pořadí již čtvrtý odborně-vzdělávací seminář určený manažerům krajských Servisních center sportu (SCS). Jeho obsahem tentokrát byly základy ekonomiky, manažerského účetnictví, PR a webové prezentace. Došlo také na první komplexní hodnocení činnosti manažerů.

 Nymburk_24092013-JanstaSouběžně s druhým dnem semináře probíhalo zasedání komise pro školství Asociace krajů ČR. Proměny sportovního prostředí a projekt SCS v rámci zasedání komise AK ČR představili JUDr. Miroslav Jansta, předseda České unie sportu, a Ing. Jiří Kejval, předseda Českého olympijského výboru. „Úzkou spolupráci s krajskými úřady vnímáme pro celý projekt jako klíčovou, proto jsem rád, že jsme po představení projektu hejtmanům dostali také příležitost setkat se s náměstky odpovědnými za oblast sportu,“ řekl ke své účasti na zasedání JUDr. Jansta.

 Nymburk_24092013-ChvalnýHlavní přednášející z oblasti ekonomiky, manažer SCS při Pražské tělovýchovné unii, Ing. Jaroslav Chvalný dokázal všechny přítomné zaujmout a vyprovokovat k řadě praktických otázek. „Snažil jsem se obsah svých přednášek připravit tak, aby byly pro manažery co nejvyužitelnější v jejich každodenní činnosti,“ dodal sám přednášející.

 Nymburk_24092013-TicháBlok věnovaný PR a obecně komunikaci s médii zajistila tisková mluvčí ČUS, Mgr. Lenka Angelika Tichá. V jeho rámci mimo jiné představila šéfredaktora Středočeského Deníku, Jiřího Macka, který vyzval za celou redakci Deníku subjekty ČUS k předkládání zajímavých námětů.

 „Na pozici manažera krajského SCS jsem přišel z klubového prostředí a působil jsem také v soukromé sféře. Jsem překvapen úrovní řízení celého projektu i seminářů jako takových,“ dodal k semináři manažer Jihomoravského krajského SCS, Jakub Koudelka.

Projekt servisních center sportu má za cíl zkvalitnit a zefektivnit služby potřebné k činnosti sportovních subjektů na všech úrovních a pomáhat jim tak překonávat administrativní překážky v jejich činnosti.

Návrat zpět

Okresní organizace

Partnerské odkazy

Partneři

Útok na velkou trojku? Talent Tsitsipas si věří

19.11.2019 11:38

rss-item-image

Jeden z největších talentů světového tenisu Stefanos Tsitsipas v neděli získal dosud největší titul v kariéře: opanoval Turnaj mistrů.

Prskající Kobra. Dva zápasy kariéru nedělají, ví sympaťák "repre" Ondrášek

19.11.2019 10:29

rss-item-image

Udivil, zaujal, získal si sympatie. Útočník Zdeněk Ondrášek je jednoznačně milým překvapením závěru úspěšné kvalifikace mistrovství Evropy.

Design, kód a programování SEO kvalitně | © 2003 - 2019 Ing. Vítězslav Holub | Administrace