Datum konání: 29.11.2019 19:00 - 29.11.2019 22:00

Datum konání: 06.12.2019 08:00 - 06.12.2019 12:00

Pořadatel: Sport pro všechny, školní sportovní spolek při ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova
ve spolupráci s RCSPV Třebíč
Datum: pátek 6. 12. 2019 08.00 - prezence
Místo: tělocvična ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579
Přihlášky: mail vera.spackova@zshusova.cz do 3. 12. 2019 (kategorie, jméno, rok narození), (dotazy na tel.723 574 614)

rss-item-image

Třebíč – Úvodními zápasy odstartoval krajský přebor ve futsalu. Roli favorita stoprocentně naplnil dvěma výhrami tým Orchestrion Višňová. Jeho největším vyzyvatelem asi budou Young Boys. Ti s brtnickým Arsenalem prohrávali v poločase 4:1, ale sedmi góly ve druhé půli soupeře zničili a vyhráli 8:5.

Skvělé pondělí. Hokejisté Jihlavy i Třebíč přivezli tři body

19.11.2019 07:46

Chomutov, Sokolov – Pondělí bylo povedené. Zápasy 23. kola hokejové I. ligy mužů skončily pro oba výběry z Vysočiny vítězně, a to oba hrály venku. Dukla vyloupila Chomutov, Třebíči se povedl podobný kousek v Sokolově.

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2019 OTS ČUS Třebíč | Administrace